wtorek, 26 kwietnia 2016

Google firma – czy warto skorzystać?Google firma to grupa aplikacji, która umożliwia prowadzenie firmy z dowolnego komputera oraz dowolnego miejsca. Nie chodzi tylko o Google+, gmail czy kalendarz. To także inne rozwiązania, dzięki którym łatwiej jest prowadzić firmę. Pakiety nie są drogie, bo ceny kształtują się już od 16 zł miesięcznie.

Jeśli chodzi o komunikację to dostajesz wspomniany gmail, kalendarz, firmowe konto Google+ oraz hangouts. Za pomocą tych aplikacji można sprawniej zarządzać i oszczędzić nieco czasu. Chcesz ustalić spotkanie pracowników? Wystarczy za pomocą kalendarza ustalić dzień i godzinę u ustawić powiadomienia, które na swoich skrzynkach otrzymają pracownicy. Samo spotkanie może się odbyć na hangouts.

Są dostępne także rozwiązania dotyczące wymiany czy przechowywania dokumentów. Mam tu na myśli Google dokumenty, Google arkusze, Google dysk, Google witryny czy Google prezentacje.

Z Google firma znajdzie się także coś dla bezpieczeństwa danych czy sprzętu. Dzięki konsoli administracji i Google Vault będzie w sposób sprawny zarządzał bezpieczeństwem danych i będzie miał możliwość tworzenia grup czy zarządzania mobilnymi urządzeniami.

Dostępne są dwa pakiety: dla firm i dla firm plus. Pierwszy pakiet kosztuje 4 euro miesięcznie, a drugi 8 euro miesięcznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

handapeunpost